Ağır Vasıta

Ağır Vasıta Araçlar

Şimşek Otomotiv

Firmamız ağır vasıta olan Scania, Mercedes Benz , MAN, Iveco, Volvo, DAF, Renault araç alım ve satımı yapmaktadır. Türkiye'nin dört bir yanına satışını gerçekleştirdiğimiz araçları kurumsal üyeliğimiz olan sahibinden üzerinden satışta olan ürünlerimiizi inceleyebilirsiniz.

SATIŞTA OLAN ARAÇLAR
Ağır Vasıta

Dünyanın; artan taşıma talepleri ile artan karbon emisyonları, gürültü, yoğun trafik ve kazalar arasındaki ilişkiyi acilen çözmesi ve ortadan kaldırması gerekiyor. Bu nedenle, insanların ve malzemelerin daha temiz ve güvenli taşınması için sürdürülebilir çözümler araştırıyor, geliştiriyor ve uygulamaya koyuyoruz. 

Müşterilerimiz özelleştirilmiş ağır hizmet kamyonları, otobüsler ve güç çözümleri arasından seçim yaparak düşük maliyetli ve düşük karbon emisyonlu çeşitli çözümler oluşturabilir.

Konfor sürücü verimliliğini artırır ve yorgunluğu önler. Her ikisi de özellikle uzun yol taşımacılığında çok önemlidir, bu nedenle Actros’ta hareket özgürlüğü ve atmosfer büyük önem taşır. Pratik günlük sürüş koşullarına uyumlu bir şekilde yerleştirilmiştir.

Bu kamyon özellikle yüksek ekonomiklik sunuyor. Actros uzun yol taşımacılığında güvenilir ve yakıt tasarruflu araç teknolojisini, düşük maliyetleri ve yüksek kazançları temsil eder. Kısacası: Daha fazla verimlilik. Düşük yakıt tüketimi, kamyonun ekonomikliğine belirleyici bir katkı sağlayabilir. Actros’un günlük kullanımda kanıtladığı ve 3. nesil OM 471 motorla daha da geliştirilebilen bir özellik.